Toyota w Hotelu Inter Continental

Gospodarzem był producent pewnej marki samochodów 😉 Czerwony jest jego kolorem firmowym i występuje w logo marki samochodu.
Barwa jest niezwykle ważna i zapada w pamięć wyraźniej niż inne szczegóły. Zdecydowaliśmy o dekoracji dość oryginalnej i charakterystycznej. Czerwone obrusy na stołach były stanowczym akcentem i tłem dla całej dekoracji. Krystalicznie czyste szkło jest transparentne w odbiorze. Tutaj stanowi uzupełnienie głównego elementu. A były nim… lampy kwiatowe. Nazwa nieco przewrotna, niemniej trafnie dobrana. Lampy… Nóżki stanowiły wysokie szklane wazony. W nich zatopiono w wodzie ilex. Gałązka z charakterystycznymi czerwonymi owocami pływała swobodnie. Na szczycie lampy znajdował się biały abażur. Całość połączono grą światła i ciepłym blaskiem świec. W takim otoczeniu każdy gość lub uczestnik spotkania może się odprężyć i zrelaksować. Biznesowe spotkanie zamienia się w mile spędzony wieczór w ciekawie urządzonej scenografii.
Niebanalne pomysły, oryginalnie wykorzystane rośliny, zabawa światłem… to nasza specjalność i to widać na zdjęciach. Mamy ich jeszcze sporo w zanadrzu.
Tak wiele, jak wiele jeszcze spotkań, uroczystości i ślubów do przyozdobienia przed nami… 🙂

Lampy kwiatowe - dekoracje stołów , dekoracje lampami LEDLampy kwiatowe - dekoracje stołów , dekoracje lampami LEDLampy kwiatowe - dekoracje stołów , dekoracje lampami LED
więcej zdjęć na Facebook : zobacz galerię

Reklamy

~ - autor: kaczynet w dniu 23 stycznia 2011.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: